Новини

15.05.2020

Прем’єра кліпу СолоХи: вперше в українському кліпі з’явилися трюки на пілоні

ВАСИЛЬ – нова прем’єра від гарячої СолоХи!
Гумористична трансформація історії про любовний трикутник в українську версію поп-арту. 

Цікаво те, що всі герої кліпу – це телеведучі українських музичних телеканалів. Ведуча хіт-параду на «М1», Солоха, і Анастасія Овчаренко (Music Box) борються за любов телеведучого Сергія Олексійовича.  Знімальний процес тривав 24 години, за цей час стилістами було здійснено 15 образів.

За словами  режисера кліпу, Радислава Лукіна, це рекордна кількість створених образів за добу.  Цей же режисер зняв крайній кліп СолоХи на пісню Бутон.

Важливий факт: Солоха сама робила всі трюки на пілоні, без допомоги каскадера.  Для зйомок вона приїхала зі своїм тренером  із Pole dance з Одеси.  В українському шоу-бізі вперше артист самостійно здійснив трюки на пілоні в своєму музичному відео.  Співачка стверджує: “Пісня й кліп “Василь” присвячені всім українським чоловікам, яких люблять українські жінки. Такий собі український «фліртовий» хіт”.

 

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама