Новини

08.06.2021

Прем’єра від Lilu: екстрим під водою в новому кліпі “Відчуваю”

Українська співачка і ведуча Lilu випустила кліп на одну з пісень свого україномовного альбому “Дівчинка моя”. Цього разу режисерська команда, та й сама артистка вирішили в якості однієї з локацій вибрати підводну студію.

– Підводні зйомки – це перший в житті досвід для мене, погодилася на нього я досить швидко, але не розуміла, наскільки це складно. Коли я приїхала на локацію – підводну студію, у мене запитали – чи був у мене досвід таких зйомок і чи боюся я. Тоді я думала: чому це я повинна боятися, якщо все перевірено і відпрацьовано, – коментує зйомки головна героїня кліпу і співачка Lilu.

Виявилося, для такого типу зйомок потрібен особливий макіяж, спеціальний одяг, але зате над зачіскою годі й обтяжувати особливо, адже під водою нівелюється будь-яка робота стиліста. Складність такої роботи під водою полягає в тому, що крім відмінної фізичної підготовки потрібно за максимально короткий період зйомки зробити максимальну кількість різних завдань від режисера кліпу. Природно, чимало залежить і від оператора, на якого покладена неабияка відповідальність.

Зйомки кліпу “Відчуваю” були настільки складними, що не обійшлися без рятувальника на майданчику, адже артистка періодично під час деяких сцен то задихалася, то захлиналася водою. Під кінець зйомок від виконаної роботи у Lilu настільки впав тиск, що команда відпоювали її гарячим чаєм з цукром.

– Після зйомок дорога додому на машині замість 30 хвилин у мене зайняла аж 2 години, адже доводилося постійно зупинятися і відпочивати. Всім, хто бажає повторити мій досвід, хочу порадити готуватися фізично і заздалегідь перевірити тиск, – продовжує розповідь про екстремальні зйомки кліпу співачка Lilu.

Незважаючи на всі складнощі таких зйомок, Lilu все ж вважає, що зусилля того варті, адже картинка вийшла красивою і незвичайною, і обов’язково заслужить лайки і перегляди від шанувальників її творчості.

Актуальні новини
У стилі кіберпанк: NIKITA LOMAKIN знявся в короткометражці

Self-made артист NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУПЕР”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа. NIKITA LOMAKIN: “Пісня…

Детальніше
Співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотириказки в аудіо-форматі, які сама ж і…

Детальніше