Новини

22.04.2022

Про Маріуполь та Бучу: OPG SVYATIE емоційно заспівали про жах війни!

Заспівали про всю біль війни у пустому залі Київської консерваторії: гурт OPG SVYATIE презентували нову проникливу пісню та відео, від якого мурашки по шкірі.

“Нет войне” – таку однозначну та красномовну назву має новий сингл. У словах пісні учасниця гурту Інна Воронова просить зупинити вбивства, а її партнер Юрій Чернецький  – згадує багатостраждальні Маріуполь, Гостомель та Бучу.

Інна та Юрій з OPG SVYATIE, якi є парою і на сцені, і в житті розповіли, що пісня народилась у перші дні війни. Фраза: “Люди, хватит, люди, стоп, нам ведь не простит все это Бог” прийшла Інні уві сні. Саме ці слова співачка записала першими на диктофон, коли прокинулась у сльозах після ночі жахів. І вже разом з Юрієм був дописаний зворушливий і такий емоційний текст.

  • У цій пісні ми сконцентрували весь наш біль, весь той жах, який кожен українець переживає вже 58 день війни. Це пісня – благання. Благання зупинити цю страшну війну, цей безглуздий напад. Ми дуже хочемо, щоб наступна наша пісня була про перемогу України, щоб вона була радісна, але поки сльози душать за всіх, хто зараз захищає нашу країну і тих, хто вже ніколи не зможе, – розповіли OPG SVYATIE.

Відео на трек було знято у наймузичнішому серці Києва – Київській консерваторії. Дует заспівав символічно для пустого залу, тільки під акомпанемент звучання чорно-білих клавіш відомого українського піаніста Поля Солонара.  

Актуальні новини
«Ничего личного». POSITIFF в останнє звернувся до росіян

POSITIFF представив сингл «Ничего личного» та відеокліп до нього. Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою….

Детальніше
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше