Новини

16.12.2020

Runway: Макс Барських презентував новий сингл в рамках арт-проекту Nick Vangard

«Runway» – це третій трек музиканта в стилі електро-хаус, який увійде до майбутнього альбому «Industrial Habits», спеціально створеного Барських для власного fashion-art проекту Nick Vangard.

В рамках своєї творчої лабораторії Макс Барських не втомлюється експериментувати з музикою, тим самим видозмінюючи властиву для себе формулу поп-звучання до невпізнання.  Сингл «Runway» продовжує естетику двох попередніх треків «Out of the Box» і «Style», випущених під брендом Nick Vangard, і стилізований тематичним відео-показом з елементами промислових кварталів мегаполісу.

У новому відео моделі «вигулюють» зимові образи з першої колекції Industrial Habits – колекції, присвяченої шкідливим звичкам нічного міста.  Віжуал Кампейн був створений Аланом Бадоєвим в колаборації з Trend Pazl.

Новий сингл вже доступний на всіх стрімінгових майданчиках.

Актуальні новини
Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера. У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення…

Детальніше
Співак Джо Джонас тепер актор?

Слідом за успішною кінокар‘єрою брата Ніка Джонаса, старший Джо Джонас теж вирішив спробувати себе у ролі актора. Днями, стало…

Детальніше