Новини

09.07.2020

Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass».

«Вони (вірші)еклектичні і чесні, не намагаються бути чимось більшим, ніж вони є насправді, і тому я пишаюся ними, тим більше що в них прихований справжній автентичний дух», – зізналася сама співачка.

Вірші для аудіокниги читає Лана Дель Рей під музику Джека Антоноффа (в такому форматі вона недавно випустила поетичне звернення до Сільвії Плат).  Друкована версія збірника в твердій обкладинці надійде в продаж 29 вересня.

Це друга збірка поезії Лани Дель Рей, яку вона підготувала до публікації в цьому році – обидві книги вона анонсувала в травні разом з неоднозначною заявою, де поскаржилася на критику феміністок на її адресу.

Останній музичний альбом Лани Дель Рей – «Norman Fucking Rockwell» – вийшов у серпні 2019 року.  Працювати над ним їй також допомагав Джек Антонофф.

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше