Новини

24.07.2020

Серце стукає на межі від нового треку Лєни Темнікової!

Войовничий техно-поп плюс ретро-диско у сучасній інтерпретації – рівно нова бомба від Темнікової. Співачка знову вбиває наповал свіжим музичним ф’южном, несхожим ні на один з попередніх релізів: меломани зацінують, а слухачі закохаються.

“Как Барби в поисках Кена” – історія “кіношна” з двох причин: речитативний сценарій в куплетах Олени малює в голові рейв-руху, кінця 80-х і тут же флешбечіт “Гітаризма” Віктора Цоя, чия історія та надихнула сонграйтер на написання треку .

“Мій друг прислав мені фото київської 16-поверхівки поряд з якою він живе, і біля якої колись група “Кино” знімала свій кліп, і до мене в ту ж секунду прийшло натхнення, родом з 80-х. Пісня була написана на одному диханні, і я відразу запропонував її Лєні, хоча ніколи раніше ми не співпрацювали. Так відчув, вона майстер своєї справи. Лена відразу відповіла: “Звідки ти знаєш, що я шукала?”, – розповів автор треку Анатолій Гурман.

Запис треку випала на період самоізоляції і жорстких карантинних умов, і відбувалася вдома у Лєни, а якщо точніше – саме у ванній кімнаті. Віддані фани, напевно, почують, що голос співачки в “Как Барби в поисках Кена” звучить незвично.


“Я вирішила записати у ванній, там у мене класна акустика. На раковину і ванну накинула пледи і разом зі студійним мікрофоном сама загорнулася пледом з головою. При цьому, акустика була – що треба. Мій звукорежисер керував у сусідній кімнаті. Смішно звичайно, але, виходить, таким чином, ми навіть вдома зберегли соціальну дистанцію. У пісні, до речі, є рядок “держаться на длинной дистанции” – все тру. Було дуже спекотно, тому і трек вийшов гарячим. Я в нього закохалася, хочу, щоб і ви”- Лєна Темнікова.

“Как Барби в поисках Кена” Лєни Темникової – це мікс радянського постпанка з сучасним вокалом, басових відголосків, драйвових гітар і фірмової електронщини, що ностальгують і “дискотечних” ритмів, і він вже доступний для завантаження на всіх музичних платформах.

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше