Новини

09.12.2020

Шон Мендес та Каміла Кабельйо завели спільну дитину

Виконавці Каміла Кабельйо і Шон Мендес, яких вже неодноразово одружували, випустили відеокліп на нову святкову дуетну пісню, The Christmas Song. Ця пісня увійшла до нового альбому Мендеса Wonder Deluxe, який вийшов минулого тижня.

Нещодавно Шон і Каміла представили нового члена сім’ї: пара прихистила чотириногого вихованця на прізвисько Тарзан. У соцмережах виконавці пожартували, що саме щеня виступило режисером кліпу. До слова, всі кошти з синглу знаменитості направлять на підтримку постраждалим від пандемії.

Відео на The Christmas Song Кабельйо і Мендес, яких пов’язують романтичні стосунки, знімали у будинку на карантині.  У ньому можна побачити, як пара танцює під гірляндами, проводить час у затишного багаття і грає з цуценям Тарзаном.

Актуальні новини
Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера. У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення…

Детальніше
Співак Джо Джонас тепер актор?

Слідом за успішною кінокар‘єрою брата Ніка Джонаса, старший Джо Джонас теж вирішив спробувати себе у ролі актора. Днями, стало…

Детальніше