Новини

01.06.2021

Співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотириказки в аудіо-форматі, які сама ж і написала.

Співачка розповідає, що ідея створення такого проекту виникла у неї кілька років тому, після відвідування дитячогобудинку. Побачивши сум в очах дітей, що ростуть без батьків, вона відчула, що має зробити для них щосьособливе. Ідея визріла у формат аудіо-казок, які мали б створювати ефект присутності рідної людини.

 

TAYANNA: «Я вирішила записати казки у аудіо, щоб діткиперед сном могли їх слухати і думати, ніби це мама їм читає, а потім співає колискову. Це важлива традиція із минулого, яка робить дитячу психіку більш захищеною, а самих дітейвпевненішими в собі. Мені, до речі, мама та бабуся постійно співали перед сном, тому я вирішила створитиродинну колискову і поділитись нею з усіма».

До сьогоднішнього релізу TAYANNA розповідала ці казкисвоєму синові Данієлювін був їхнім першим слухачем. Власне, всі ідеї для казок та колискових народились, коли Даніель засинав в обіймах мами, а вона уявляла, яку життєву мудрість хотіла б передати йому так, щоб вінзрозумів і йому було цікаво слухати. Казки вийшлиуніверсальними: їх можуть слухати як немовлята, так і дітидо 8 років, бо в кожній є певна мораль та цікаві, простіобрази (лісові істоти, павучки, природні явища).

 

У процесі запису також брала  участь співачка та актриса Марта Адамчук. На YouTube-каналі TAYANNA опубліковано чотири казкиХмаринки», «Лісові герої», «Світло», «Біла історія») та одна колискова.

Актуальні новини
Прем’єра від Lilu: екстрим під водою в новому кліпі “Відчуваю”

Українська співачка і ведуча Lilu випустила кліп на одну з пісень свого україномовного альбому “Дівчинка моя”. Цього разу режисерська…

Детальніше
У стилі кіберпанк: NIKITA LOMAKIN знявся в короткометражці

Self-made артист NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУПЕР”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа. NIKITA LOMAKIN: “Пісня…

Детальніше