Новини

19.06.2020

Став відомий секрет Фантастичної жінки TAYANNA

Співачка TAYANNA анонсувала реліз четвертого міні-альбому і випустила трек «Жіноча сила». Презентація відбулася сьогодні на офіційному YouTube-каналі артистки і на всіх цифрових майданчиках.
 

«Дівчата, жінки, ця пісня для нас. Створюючи композицію, мені хотілося, розділити з вами емоцію щастя, безтурботності і віру в світле майбутнє », – коментує TAYANNA.


 
«Жіноча сила» – лід-сингл з майбутнього EP, який задає настрій всій платівці. Автором слів і музики виступила сама співачка, а саунд-продюсером – Віталій Телезин.

Хештег #Жіночасила вже заповнює соціальні мережі і віщує стати новим літнім музичним натхненням для прекрасної половини людства.
 
На своїй сторінці продюсер співачки Алан Бадоєв зазначив:
 
«Ми маємо пронизливий музичний вислів талановитої сучасної жінки, яка встигає бачити і переломлять світ навколо, віддавати і отримувати любов, мріяти. Нова подорож по річці світла і музики від TAYANNA нас чекає».

 

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше