Новини

17.12.2021

TamerlanAlena представили нову версію суперхіта “Одна калина”

Пісня, відома кожному українцю набула нового звучання: TamerlanAlena представили легендарний хіт Софії Ротару «Одна калина» в авторському баченні.  

 

Артисти стали першими, кому Софія Ротару дала дозвіл на офіційний ремейк одного зі своїх найгучніших хітів. У сучасному денс-аранжуванні та з реп-куплетом Тамерлана пісня “Одна калина” сміливо конкурує з треками нового часу у плейлистах слухачів.

“Це легендарна пісня, яка викликає дуже сильні емоції. Вона душевна та по-справжньому народна, її знає декілька поколінь, – розповіли TamerlanAlena. – Нам було важливо заспівати її у своєму стилі, але при цьому зберегти куплети та приспів у тій формі, в якій вони були знайомі всім з самого початку. Ми додали до пісні більш трендового звучання, але залишили її самобутність”.


Оригінальну версію хіта у виконанні Софії Ротару написав відомий композитор Руслан Квінта у співавторстві з поетом Віталієм Куровським, а над новим саундом разом із TamerlanAlena працював Михайло Гайдай.

Артисти додали, що “Одна калина” в їхньому сучасному прочитанні була створена для різних поколінь як саундтрек майбутніх новорічних і різдвяних свят: “Круто, коли вся сім’я від зовсім маленьких до дорослих та досвідчених говорить однією мовою, коли є порозуміння. Мова музики може стати чудовою для цього підтримкою, особливо пісня, яку знає кожен. Нехай наша “Одна калина” звучить за вашим святковим столом у цей чарівний період та дарує всім гарний настрій”.

Актуальні новини
«Ничего личного». POSITIFF в останнє звернувся до росіян

POSITIFF представив сингл «Ничего личного» та відеокліп до нього. Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою….

Детальніше
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше