Новини

05.11.2021

Тарабарова, Тодоренко, Виноградова та Міцукі знову разом у новому відеокліпі «Солодкі 16»

Сьогодні відбулася прем’єра нового відеокліпу  TARABAROVA на пісню «Солодкі 16».

Головні героїні відео Регіна Тодоренко, Ліна Міцукі та Олена Чірва дійсно не бачилися разом 10 років, тож зустріч була переповнена справжніми емоціями.

«Ідея відео виникла спонтанно, – розповіла співачка, – при написанні пісні я намагалася передати настрій наших вечірок із дівчатами і які б ідеї для кліпу нам не пропонували, перед очима все одно були ті самі теплі та божевільні спогади, тож я наважилася і написала всім!»

Отримавши три «ТАК» робота закипіла, але зібрати разом молодих успішних жінок виявилося надскладним завданням – робота, творчі проекти та навіть 5 дітей на чотирьох – графікі ніяк не хотіли співпадати і єдиний вільний в усіх день знайшовся лише 19 жовтня, до того ж частина дівчат на той час була у Стамбулі – тож було прийняте рішення летіти з командою в Стамбул та знімати все там.

Реалізувати задум взявся творчий дует режисерки Інни Грабар та оператора Євгена Ушакова, а стиль та красу довірили Євгенові Кірієнко та Марині Борщевській.

Відчути емоції тієї шаленої зустрічі, дізнатися хто з дівчат переміг в автоперегонах та чи вдалося подругам врятувати Ліну із лап величезної горили вже можна подивившись відео на офіційному каналі співачки.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше