Новини

28.07.2020

Тейлор Свіфт встановлює рекорди

Новий альбом Тейлор Свіфт «folklore» встановив рекорд за кількістю прослуховувань в інтернеті. За першу добу після релізу його послухали 80,6 млн раз.  Крім того, за цей час було продано більше 1,3 млн копій лонгплею.


Вихід нового альбому Тейлор анонсувала напередодні релізу, який відбувся 24 липня 2020 року. До платівки увійшли пісні, складені й записані Свіфт в самоізоляції, а в роботі над ними взяли участь інші музиканти і колеги артистки: Аарон Десснер з National, група Bon Iver, а також музикант і продюсер Джек Антонофф.

Тим часом у колег Тейлор Свіфт виникли питання до обкладинки її нового творіння.  Ще в день релізу було відзначено, що обкладинка «folklore» нагадує пластинки якогось метал- гурту.  Як підмітив Consequence of Sound, «у похмурих лісів і метал виконавців відносини складалися десятиліттями».

Із звинуваченням в плагіаті американській поп-співачці не забарився легенда блек-металу – норвезький композитор Ісан, фронтмен групи Emperor.  Дуже схожий чорно-білий пейзаж красувався на обкладинці його синглу «Stridig», випущеного в лютому 2020 року, який пізніше увійшов в міні-альбом «Telemark».  Помітив схожість художник Девід Тьєррі, автор обкладинки «Stridig», який пожартував, що міг би зробити дизайн для Свіфт «набагато дешевше, ніж вона, ймовірно, заплатила».

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше