Новини

15.05.2020

TEMNIKOVA PRO I: Лєна Темнікова представляє альбом в рок-звучанні


У розріз естрадним догмам і “глянцевому” звучанню – Лєна Темнікова представляє чесний альбом, записаний на студії з одного дубля. Лонгплей TEMNIKOVA PRO I вмістив в себе 16 треків, заспіваних і зіграних співачкою і її музикантами повністю наживо.

Відображенням у свіжому релізі в період глобальних трансформацій у світі стали внутрішні зміни Лєни Темніківої, а головний лейтмотив пластинки – прийняття себе.


– Епоха усвідомленого споживання, самопізнання і чесності у всьому вплинула не тільки на моє ставлення до себе, а й на сприйняття музики. Зараз мені не вистачає музики без ретуші, записаної з мінімальною кількістю електронних звуків і максимальним використанням живих інструментів. Тому, мій альбом такий – гранично чесний. Хочу додавати більше справжнього, більше життя.

Життя і непідробленість в авторському рецепті артистки під назвою TEMNIKOVA PRO I слухачі можуть відчути буквально на смак. Гостроти перерахованого додає рокове звучання, в яке загорнуті відомі і улюблені мільйонами, хіти співачки, що увійшли до альбому. Серед них: “Импульсы”, “Жара”, “Неон”, “Вдох”, “Не модные”, “Движение”, “Бабочки” і багато інших.

Придихання між словами, проникливий саунд, гітарні соло – прослуховування альбому в навушниках дарує справжнє відчуття присутності на реальному концерті Лєни Темнікової: під сценою, в першому ряду, коли від енергетики і близькості з артистом захоплює дух.

Зіграна за іншими правилами, платівка Лєни Темникової дихає прийняттям себе в кожному проспіваному рядку. TEMNIKOVA PRO I – альбом, живий до кінчиків почуттів і доступний для скачування прямо зараз на усіх музичних платформах.

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама