Новини

12.02.2021

Тіна Кароль влаштувала скандал!

Тіна Кароль презентувала кліп на пісню «Скандал», який став першим синглом її майбутнього альбому.

Головним змістом пісні «Скандал» Тіна називає звільнення від власних перешкод.  Співачка існує в моменті, коли позбавлення від болю минулого дарує свободу майбутньому.  Співачка стає жіночною в почуттях і холоднокровною в своїх висновках.

 

Майстерно володіючи жанром музичного перформансу, Тіна Кароль розповідає історію знайому кожній дівчини.

Режисером кліпу виступив Indy Hait.

«Я зняв кліп-перфоманс, де панує не сюжет, а особистість співачки і її дар розповіді великої історії в одній пісні.  Спектор емоцій і почуттів відрізняє цю роботу від традиційного уявлення про кліп.  Пісні Тіни настільки сильно змінюють життя людей, надихають, настільки ж вона є чесною зі своїм глядачем.  Ми знімали кліп на плівку, щоб зберегти достовірність атмосфери і максимальну чесність кадру.  «Скандал» – це історія з відкритим фіналом, кінцівку якого вибирає сам глядач », – каже режисер.

Пісня «Скандал» написана Тіною Кароль в співавторстві з Аркадієм Александровим.

Більшість музичного матеріалу було створено за допомогою синтезаторів і семплів.  Сміливе злиття потрійних бітів драм-машини, багатство електронного звуку в сукупності з впізнаваним вокалом співачки.

Використовуючи ненав’язливий поп-мотив, замішаний з естетикою кінця 80-тих і початок 90-тих, Тіна Кароль звертається до жанру діалогу зі слухачем.  Подача вокалу співзвучна з манерою виконання соул співачок «нульових».

У пісні виражена ідея приречених відносин на рівні з надією на світле майбутнє.  Вона пропонує рольову модель не про те, як потрібно, а те, як не треба любити.

«Пісня« Скандал »про сильну дівчину, яка хоче бути слабкою, але тільки поряд з єдиним чоловіком.  Позбавлена ​​права на взаємну любов вона повинна бути сильною, просто тому що так треба », – каже Тіна Кароль.

Актуальні новини
Співачка та телеведуча Music Box ULIANA ROYCE підірвала TikTok

Співачка ULIANA ROYCE зовсім скоро представить наймасштабніший кліп в своїй кар’єрі на трек «Мои правила».  Прем’єра відео відбудеться в…

Детальніше
TVORCHI презентували сингл та анонсували вихід альбому

З чистої сторінки: гурт видалив усі фото на власному профiлi у Instagram та заспівав про самоідентифікацію. “Вiч-на-віч” – перший…

Детальніше