Новини

22.07.2020

Три рівня музики: Артем Пивоваров вперше показав сцену LIVE “Земной» в оранжереї.

23 липня о 20:00 Артем Пивоваров проведе музичний екшн в online-форматі.

Трансляція концерту буде проходити в соціальних мережах артиста, а також на музичному телеканалі MusicBox. Режисером-постановником музичного шоу виступив Олесь Пасічник.

Сьогодні Артем показав візуалізацію трирівневої сцени. Щоб отримати вражаючий технічний і музичний результат, буде залучена команда з двадцяти фахівців. На сцені артист виступить зі своїм full-band.

Місце зйомок стане стара оранжерея – унікальна локація на території Національного Експоцентру України в Києві.

«Музичний екшн« Земной »пройде в прямому сенсі на землі – в оранжереї ВДНХ. Це буде перший такого роду онлайн-концерт в Україні. Ми будуємо три сцени з можливістю зйомки 360 градусів. Цю ідею виношували протягом усього карантину, і зараз у нас нарешті з’явилася можливість втілити її в життя », – розповів Артем.

Нагадаємо, у зв’язку з обмеженнями щодо проведенню масових заходів команда Артема Пивоварова була змушена перенести весняний тур по Україні і Європі на невизначений час.

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше