Новини

30.06.2020

Церемонія вручення премії «MTV Video Music Awards» пройде без глядачів

Організатори церемонії вручення премії «MTV Video Music Awards» прийняли рішення провести захід, незважаючи на пандемію.  Однак, воно пройде або з обмеженою кількістю глядачів, або взагалі без них.

Церемонія повинна була відбутися 30 серпня в Нью-Йорку, і до останнього залишалися питання про те, чи пройде вона взагалі. 29 червня губернатор штату Ендрю Куомо підтвердив, що MTV можуть здійснити свої плани, але відмовитися від участі публіки. Захід пройде запланованої дати в Barclays Center.

Представник каналу зазначив:«Продюсери шоу і менеджмент Barclays Center співпрацювали з владою штату і міста, щоб разом розробити найкращий план проведення заходу, при якому ніхто не наражатиметься на небезпеку.  Серед всіх вжитих заходів є ті, які допоможуть дотримуватися соціальної дистанції, тобто, ми скоротимо кількість учасників  і впровадимо віртуальні компоненти в шоу там, де це можливо».

MTV також підтвердили, що під час шоу будуть показані живі виступи, які відбудуться в п’яти районах Нью-Йорка.  Це, за їхніми словами, дозволить підтримати бойовий дух і настрій мешканців міста.  Більш детальна інформація про учасників премії, і заходи безпеки стане відомо пізніше.

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше