Новини

18.05.2020

У день свого народження співак ALEKSEEV представляє новий сингл “Ревность»

2020 особливий рік для артиста, співак відсвяткував 5-ти річчя творчого життя. Саме в квітні 2015 вийшов кавер на пісню Ірини Білик “Я пливу”, який відкрив артисту дорогу на велику сцену.

18 травня ALEKSEEV виповнюється 27 років. У день народження артист випускає свою нову пісню під назвою «Ревность».
“Не плутай свої ревнощі з моєю любов’ю” – головний меседж нового синглу артиста.

“Ревнощі – добре чи погано? Як мінімум легковажно, якщо ми говоримо про таке велике почуття, як любов! Не заважайте її прояву, коли це потрібно, але не давайте їй головну роль на шляху до великого щастя. Це всього лише контрастний епізод у вашій спільній історії, не надавайте їй великого значення. ” – співак поділився роздумами.

У артиста є відмінна традиція в свій день народження випускати нові пісні і проводити цей день на сцені. Незважаючи на ситуацію в світі концерт ВІДБУДЕТЬСЯ !!!! 18 травня, о 21:00 в INSTAGRAM – акаунті співака. Такого концерту в творчості артиста ще не було. Ви почуєте пісні, які дуже рідко звучать на концертах ALEKSEEV.

«Для мене день народження – це привід зустрітися з шанувальниками і моїми рідними людьми. Я майже щороку зустрічаю цей день на сцені, випускаю нові пісні. В цьому році ми підготували онлайн-концерт. Заспіваю свої пісні в незвичайному звучанні», – поділився ALEKSEEV. 

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама