Новини

25.06.2021

У кліпі нових зірок Тіктока – групи ТОК – знялася Анна Трінчер

“Девочка с каре» – це новий кліп групи ТОК про те, як і чим насправді живуть сучасні підлітки
Група ТОК з’явилася зовсім недавно, але вже встигла голосно заявити про себе. Це незвичайна і нова для України історія: танцювальний поп-колектив, який складається з яскравих і харизматичних підлітків, буквально з першої пісні підірвав соцмережі. Їх дебютний сингл «Хлопчик TOP» за рекордно короткі терміни зібрав мільйон переглядів тільки на YouTube, а також справив фурор в ТікТок, по суті, зробивши групу новими кумирами підростаючої публіки.

Сьогодні ТОК представляє нову роботу – кліп на пісню «Девочка с каре». Дівчата зняли справжній короткометражний фільм, який з головою занурює глядача в шкільну атмосферу, а також зачіпає нові, актуальні проблеми сучасних тінейджерів.

Сюжет збудований навколо головної героїні, яка переживає свій перший шкільний день. Кожен з нас пам’ятає, як це складно. Перед тобою – мікрокосмос вже сформованих відносин у колективі. Історії дружби, симпатій і взаємної неприязні. Хтось комусь подобається, ті не спілкуються з цими, а з кимось не спілкується взагалі ніхто. І в це все має якось вбудуватися.

Героїня кліпу проявляє свою індивідуальність, заводить знайомства, у неї виникають перші почуття до хлопця. Але, за законами шкільної гравітації, таких сильних особистостей не люблять – їм доводиться відвойовувати право бути собою. Сама того не підозрюючи, дівчина опиняється втягнутою в конфлікт, який переростає у відкритий буллінг з новенькою в самому його епіцентрі.

ТОК: «Ми сподіваємося, що цей відеокліп допоможе підліткам, а також їхнім батькам задуматися над проблемами, які піднімає сюжет. Шкільний вік – непростий час в житті кожної людини. Ми не з чуток знаємо, якими можуть бути жорстокими школярами. Але весь негатив вони як губки вбирають зі свого оточення і виховання. Насправді багатьом дорослим людям варто було б повчитися у своїх дітей безпосередності, щирості і вмінню знаходити спільну мову, товаришувати і стояти один за одного. Зробити наш світ трішки добрішим – легко. Просто потрібно почати з себе »

Актуальні новини
Falling: TVORCHI анонсують альбом новою відеороботою!

Початок нової музичної подорожі: автори “Кращого альбому” 2020 року за версією музичної премії YUNA TVORCHI анонсували вихід лонгплею та…

Детальніше
MONATIK запалює це літо!

Батьківщина Венери Мілоської, казковий авангард і фантастична гіпербола в новому кліпі MONATIK “Зажигать / JoMo”. У списку найкрутіших релізів…

Детальніше