Новини

04.06.2021

У стилі кіберпанк: NIKITA LOMAKIN знявся в короткометражці

Self-made артист NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУПЕР”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа.

NIKITA LOMAKIN:

“Пісня досить провокаційна. Причому вийшла вона відразу у двох версіях: одну можна завантажити собі в плейлист у Мережі, іншу можна почути на радіо і приблизно здогадатися, що ми мали на увазі. Ми вирішили погратися і подивитися, як усього одне слово може змінювати смисли. Чи не змінювати 🙂 Вона про стосунки. Про те, чого ми, хлопці, чекаємо від дівчат. І чого частенько не отримуємо”.

Одночасно із синглом виходить і кліп на нього. Відео витримано в стилістиці кіберпанк, де герой NIKITA LOMAKIN в покинутій лабораторії у прямому сенсі цього слова створює ідеальну дівчину. Причому не одну, а… трьох! При фінальному виборі та “оживленні” все йде не за планом — і “робот” стає надто агресивною. Режисером відео став молодий український кліпмейкер SHAPXO.

SHAPXO:

“Це наше перша спільна робота з Нікітою — і я задоволений як зйомкою, так і її результатами. Вважаю, що NIKITA LOMAKIN — дуже артистичний, тому головну роль ми не довірили кому-небудь іншому. Щодо сюжету: хотілося пограти в класичні комікси”.

Підготовка до зйомок проходила в доволі стислі терміни — всього за два тижні. В роботі було задіяно професійне кіноустаткування, як для короткометражного фільму. Однією з “фішок” відео стали спеціально створені костюми, що відповідають вайбу сюжету. Образи розроблялися спільно режисером і співаком. Усі декорації на локації є власністю SHAPXO: він викупив їх в однієї IT-компанії, яка планувала захід у стилі “Зоряних воєн”.

Актуальні новини
Прем’єра від Lilu: екстрим під водою в новому кліпі “Відчуваю”

Українська співачка і ведуча Lilu випустила кліп на одну з пісень свого україномовного альбому “Дівчинка моя”. Цього разу режисерська…

Детальніше
Співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотириказки в аудіо-форматі, які сама ж і…

Детальніше