Новини

07.04.2022

Українка ULIANA ROYCE потрапила в одну номінацію зі всесвітньо відомим Stromae на премії Berlin Music Video Awards

ULIANA ROYCE з кліпом «Мои правила» номінована в категорії BEST ART DIRECTOR на Berlin Music Video Awards Berlin Music Video Awards (BMVA) — це фестиваль і мережевий захід для режисерів, режисерів, художників, музикантів і шанувальників музичного відео, який щорічно проводиться в Берліні (Німеччина). Чотириденний захід складається з музичних відеомарафонів, живих виступів, діджейських сетів, різноманітних майстер-класів та моди. BMVA підкреслює, що будь-хто може взяти участь – якість, оригінальність та різноманітність будуть винагороджені.

 

ULIANA ROYCE з кліпом «Мои правила» номінована в категорії BEST ART DIRECTOR. Цікаво, що у цій номінації також представлений популярний бельгіський співак Stromae, якого ви точно знаєте за треком «Alors on dance». 

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше