Новини

03.12.2021

Українська співачка підтримала усіх дівчат країни, що розлучилися ( ПРЕМ’ЄРА! )

Молода виконавиця RIRI продовжує підкорювати український шоу-бізнес танцювальними треками.

Українська виконавиця RIRI випустила прем’єру відеокліпу “Моя любовь”. Нова робота артистки – переплетення танцювальних ритмів із сильними емоціями, які знайомі чи не кожній дівчині.

– У основі сюжету кліпу “Моя любовь” – сильна, характерна дівчина, її почуття та драма, яку вона переживає, обравши рішення назавжди забути того, з ким перспективи бути разом позбавлені сенсу, – розповідає RIRI про прем’єру. –Це історія про те, як би не було складно і як би не хотілося повернутися і “здатися”, не можна давати слабину. Цей кліп – мій соціальний меседж у підтримку дівчатам, які живуть у деструктивних відносинах і ніяк не наважуються розірвати це хибне коло. Відносини не завжди гармонійні, але життя продовжується. І ця пісня на честь продовження життя.

Творчий принцип RIRI – співати лише про те, що перегукується з особистим досвідом та переживаннями, адже тільки так можна максимально чесно передати зміст пісні у своїй творчості.

Варто відзначити стильний, але при цьому мінімалістичний підхід до формування відеоряду в кліпі, а також яскраві образи, чуттєвість та пластичність виконавиці. Неможливо  відвести погляд від талановитої артистки, музичним продюсером якої є Вадим Лисиця.

Кліп “Моя любовь” – вже друга з робота RIRI. Дебютний кліп артистки “KOKO” всього за два тижні зібрав понад мільйон переглядів на YouTube, також понад 500000 тисяч прослуховувань на музичних платформах, що стало яскравим стартом музичної кар’єри співачки.

Актуальні новини
ЗІРКОВИЙ ДУБЛЯЖ АНІМАЦІЇ «СПІВАЙ 2» ВІД ILLUMINATION – ЮРІЙ ГОРБУНОВ ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО ШОУ-ТАЛАНТІВ, АННА ДОБРИДНЄВА ВИСТУПАЄ В ДУЕТІ З БОНО

Друга частина анімаційного хіта на великих екранах! Невгамовний Бастер Мун та його друзі вирушають у нову музичну пригоду. Ще…

Детальніше
Улюблений артист Елтона Джона та Еда Ширана вперше виступить в Україні: до Києва їде американська суперзірка Khalid

Location, Better, Young Dumb & Broke, Lovely, Talk — через кілька років приголомшливого успіху цих суперхітів у світових чартах їхній…

Детальніше