Новини

03.12.2021

Українська співачка підтримала усіх дівчат країни, що розлучилися ( ПРЕМ’ЄРА! )

Молода виконавиця RIRI продовжує підкорювати український шоу-бізнес танцювальними треками.

Українська виконавиця RIRI випустила прем’єру відеокліпу “Моя любовь”. Нова робота артистки – переплетення танцювальних ритмів із сильними емоціями, які знайомі чи не кожній дівчині.

– У основі сюжету кліпу “Моя любовь” – сильна, характерна дівчина, її почуття та драма, яку вона переживає, обравши рішення назавжди забути того, з ким перспективи бути разом позбавлені сенсу, – розповідає RIRI про прем’єру. –Це історія про те, як би не було складно і як би не хотілося повернутися і “здатися”, не можна давати слабину. Цей кліп – мій соціальний меседж у підтримку дівчатам, які живуть у деструктивних відносинах і ніяк не наважуються розірвати це хибне коло. Відносини не завжди гармонійні, але життя продовжується. І ця пісня на честь продовження життя.

Творчий принцип RIRI – співати лише про те, що перегукується з особистим досвідом та переживаннями, адже тільки так можна максимально чесно передати зміст пісні у своїй творчості.

Варто відзначити стильний, але при цьому мінімалістичний підхід до формування відеоряду в кліпі, а також яскраві образи, чуттєвість та пластичність виконавиці. Неможливо  відвести погляд від талановитої артистки, музичним продюсером якої є Вадим Лисиця.

Кліп “Моя любовь” – вже друга з робота RIRI. Дебютний кліп артистки “KOKO” всього за два тижні зібрав понад мільйон переглядів на YouTube, також понад 500000 тисяч прослуховувань на музичних платформах, що стало яскравим стартом музичної кар’єри співачки.

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше