Новини

15.10.2020

Вагітна LAUTA випустила революційний ліричний кліп

Після невеликої перерви Юлія LAUTA повернулася до шанувальників в новому образі і з незвично зворушливим ліричним синглом. 15 жовтня відбулася прем’єра треку і кліпу «МАМ». Слова і музику до пісні написала Катерина Руссу. Режисером музичного відео виступила Євгенія Казанкина.


У кліпі «МАМ» ніжний і жіночний образ прийшов на зміну епат
ажному амплуа LAUTA. Серйозна соціально значуща тема, порушена Юлею в пісні, і її назва у вигляді звернення до матері, невипадкові – вона сама в третій раз готується стати мамою. Саме вагітність сколихнула в Юлі глибокі почуття і змусила задуматися про глобальні проблеми жінок всього світу, такі як домашнє насильство і токсичні відносини в родині. Адже скільки навколо зовні успішних, задоволених життям і щасливих жінок, що приховують те, що їм доводиться терпіти на шляху до справжнього жіночого щастя.

LAUTA закликає в своїй пісні всіх жінок згуртуватися, позбутися страху і не замовчувати свої проблеми: «Моя нова пісня «МАМ» це по суті революційна лірика на підтримку всіх дівчат, які вважають себе самотніми у своїх проблемах. Це жест допомоги всім, хто мовчить про болючі відносини і не може знайти вихід. Пам’ятайте, любов до себе зцілює рани, допомагає відмотати назад і зібрати себе по шматочках саме про це кліп на пісню «МАМ». Знайте: ви не самотні! Ми, жінки, опора і підтримка один одному. Разом ми значно сильніші».


Пісня і кліп «МАМ» вже доступні на всіх цифрових майданчиках.
А у найближчі дні відбудуться прем’єрні теле- і радіоефіри.

Актуальні новини
Головні герої American Music Awards

Вчора було названо номінантів щорічної музичної премії American Music Awards 2020 року, яка відбудеться вже 22 листопада.  На церемонії…

Детальніше
Неллі Фуртаду готується перевидати дебютний альбом

Володарка Греммі, співачка та автор пісень, Неллі Фуртаду святкує двадцятиріччя своєї дебютної платівки Whoa, Nelly!, яку презентувала 24 жовтня…

Детальніше