Новини

02.04.2021

ВАША МАТИ їде гуляти – прем’єра від гарячої СолоХи

Пісня СолоХи «ВАША МАТИ» – гімн всіх матерів країни, подарунок в честь прийдешньої весни!
 
Нова відео робота насичена сміливими образами, сюрреалізмом та еклектикою в стилі західного арт-хаусу. Ідея кліпу спільна – в колаборації між СолоХою та українським режисером Іоаном Зенковим, засновником продакшн компанії “ZEEK POST”. Співачка готувалась до зйомок, як завжди, відповідально. На відміну від кліпу на пісню Василь, де співачка виконувала складні трюки на пілоні, у відео «ВАША МАТИ» артистка професійно виконує популярний на заході танець – тверк, танець сідниць. Стиль та образи співачки у новому відеокліпі створив один з найкращих в країні стилістів Слава Чайка – офіційний стиліст найпопулярнішого українського рок-гурту «The Hardkiss».
Пісня закликає кожну маму приділяти час не тільки сімейним обов’язкам, дітям та чоловікам, а в першу чергу собі – жінці, що надихає, адже вона теж хоче відпочивати та займатися своїми жіночими справами за межами сімейного гніздечка! Тим паче після тривалої холодної зими, так хочеться одягнути гарну сукню, нафарбувати губи й зустрітись з подругами! 
Співачка звертається до найкрасивіших у світі представниць жіночої статі, українок: «Не треба боятися залишити на коханого домашні обов’язки, коли хочеться зайнятись собою, адже мама теж має право на свободу!» 
Нова пісня СолоХи – чудовий приклад, як саме це можна зробити!
 
 Також співачка додає, що пісня дуже актуальна і для українських чоловіків: «Приділяйте більше уваги своїм дружинам, матерям своїх діточок, любіть та оберігайте їх, ви точно переконаєтесь на власному досвіді, як приємно готувати та доглядати малечу, поки кохана відпочиває, вірно? Адже для неї це так важливо!» 
Актуальні новини
Артем Пивоваров насправді – жінка!

16 квітня відбулася прем’єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова – «Рандеву»! Танці на підборах,…

Детальніше
Алан Бадоєв запускає власну фабрику зірок

Алан Бадоєв – ім’я-бренд, який за 20 років активної роботи в індустрії інтертейменту в корені змінило уявлення про музичний…

Детальніше