Новини

28.01.2021

Ведуча Мьюзік Бокс Uliana Royce провела канікули у Мексиці!

Заслужені зимові канікули співачка провела в Мексиці разом із сім’єю.  Спеціально для Music Box ULIANA ROYCE поділилася сонячними фотографіями і розповіла про відпочинок в Мексиці.

У мене велика сім’я: батьки і молодші сестра Єсенія і брат Єлисей.  У нас є традиція всією сім’єю святкувати Новий рік за кордоном . Цього року це була Мексика.  Нас давно приваблювала ця країна, і ми мріяли в неї потрапити.

Ми були недалеко від Канкуна.  Наш відпочинок тривав 25 днів, і ми встигли побувати за цей час в двох готелях.  Клімат тут приємний з комфортною температурою – досить вологий і теплий, але не гарячий, як наприклад, в Таїланді.


На території готелю де ми жили до нього додавалося багато парків і розваг – три основних парку Xcaret, Хplor і Хenses.

Це не просто звичайний парк, а національний комплекс, який тісно пов’язаний з древньою культурою майя і історією самої Мексики.  На території можна помилуватися архітектурою і її стародавніми пам’ятками, сповна насолодитися екзотичною природою, а також розважитися і активно відпочити всією сім’єю.


Наприклад, в парку Хenses розваги більше спрямовані на відчуття і почуття.  Там є цікавий атракціон, коли ти заходиш в печеру і йдеш по ній в темряві, долаючи різні природно-кліматичні зони з різними екосистемами.  Ти можеш йти через пустелю, ліс, по пляжу і вздовж водойми.  Але ти цього всього не бачиш, а лише рухаєшся на дотик в цілковитій темряві.

Парк Хplor спрямований більшою мірою на екстрим.  Там ти літаєш на зіплайнах, спускаєшся по річці на плотах або на рафтах.  А в Xcaret є можливість поплавати з скатами і рибками.

До слова, в кожному парку ти можеш зробити фотографії.  До спеціального датчику ти прикладаєш свій браслет з чіпом, і на його номер записуються всі кадри з тобою.

Також ми відвідували парк Xenotes.  Там були зіплайни, ми літали на мотузках в воду, також в ньому багато місць, де можна пострибати у воду і поплавати.  І все це в красивих печерах, як з картинки в Інтернеті.

У Канкуні дуже гарний пляж, де можна відпочивати і загоряти.  Але в Карибському морі купатися не можна, так як там дуже небезпечно – багато коралів і можна поранитися.

Тож не дивно, що з їжі гастро-задоволення мені доставили морепродукти.  Скажу, що вся їжа досить гостра, тому що всі соуси зроблені з перцем – наприклад, відомі всім сальса і табаско.  Мексиканська кухня в Мексиці і мексиканська кухня в Україні – абсолютно різна.  В Україні вона набагато смачніше, тому що в Мексиці вона дуже суха.  У мексиканців є «традиційний» соус, яким вони поливають м’ясо – молі.  Він дуже специфічний і особисто мені не сподобався.

На території всього готелю завжди можна побачити варанів.  Але людей вони бояться.  Якщо до них дуже близько підійти – вони втечуть.  На кожному кроці можна побачити змій і павуків, а також ящірок на всіх стінах і стелях.

Також можна побачити мавп.  Якось ми вийшли на балкон і побачили на протилежному балконі три мавпи, які грали, а потім пішли гуляти по номерам.  Вони такі величезні – за розміром навіть більше, ніж мій молодший брат Єлисей.

Вважається, що Канкун розташований на місці, куди одного разу впав метеорит і через деякий час утворилося місто.

Спеціальні екскурсії ми не відвідували.  Ми з сім’єю любимо самостійно досліджувати нові місця під час піших прогулянок.  Навіть звичайна прогулянка доставила нам масу емоцій і вражень: красива архітектура і вдома, бруковані вулички і усміхнені колоритні місцеві жителі.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше