Новини

22.07.2021

Ведуча телеканалу Music Box та співачка Наташа Гоголь відіграла перший сольний концерт і представила новий кліп на свою авторську пісню «Горький шоколад»

Нещодавно в Києві, в концертному залі Caribbean Club, пройшов перший сольний концерт співачки Наташі Гоголь.  Під час перфомансу артистка представила повноцінну концертну програму: улюблені треки, а також нові композиції, які увійдуть до дебютного альбому.

Також в день концерту Наташа презентувала відео на свою авторську пісню «Горький шоколад».  Режисером яскравою відеокартини став відомий кліпмейкер Юра Двіжон.

Протягом відео Наташа постає в трьох фанових образах, тим самим показуючи свою звичайну легкість і самоіронію.  Лірична героїня і автор любовних балад легко перевтілюється в типажного «Алісу в країні чудес» – грає емоціями, демонструє хореографічні зв’язки і з величезною часткою самоіронію вирішує поставлені завдання.

«На написання пісень мене завжди надихають відносини, будь то дружба, любов, неважливо.  Пісня «Горький шоколад» – про розставання, але не в тій класичній формі, яку всі звикли відчувати, навпаки, в цьому немає нічого трагічного, закінчення чогось старого – завжди початок чогось нового.

У цьому відео я інша.  Я з гумором підходжу до всього, що відбувається, і твердо впевнена, що таке сприйняття речей – найправильніший шлях.  У нас вийшло розкрити цю нову грань мене: я люблю жартувати, перевтілюватися, жити граючи.


Найважливіший посил мого нового кліпу – зберігати легкість у всьому », – говорить Наташа.

«Мені подобається, що Наташа у всіх своїх роботах абсолютно різна і кожен раз по-новому відкривається глядачеві.  Наше відео не стало винятком.  У цій історії вона зіграла жартівливу принцесу, яка живе в казковому світі і мріє про зустріч з принцом всього її життя », – коментує режисер відео DVIZHON.

Актуальні новини
Jerry Heil іронічно привітала себе з днем народження піснею та кліпом #ЗДН

21 жовтня, у свій день народження, Jerry Heil випустила новий сингл #ЗДН разом із кліпом. В ньому співачка, якій…

Детальніше
Напередодні свого першого сольного концерту співачка ULIANA ROYCE влаштувала справжню драму!

Напередодні свого першого сольного концерту співачка і блогер Uliana Royce представляє новий трек Drama Queen, який вона записала у…

Детальніше