Новини

26.08.2022

Від нової роботи DOROFEEVA крапають сльози

Цього року День Незалежності для всіх українців особливий, наповнений смутком і сумом. 6 місяців війни та боротьби за перемогу відображаються й у творчості DOROFEEVA, що змінюється разом з нею, набуває глибших сенсів і ліричних кольорів. Вона відчуває біль кожного удару по нашій землі, пропускаючи його крізь себе у новому релізі “крапають”.

Чуттєва композиція увійде до нового альбому “сенси”, який  DOROFEEVA презентує восени. “крапають” – це робота-колаборація: трек написаний разом з Іваном Клименко та Jerry Heil, кліп – творчий тандем з українським художником Євгеном Лісняком.

«крапають» – найемоційніша пісня з альбому. Для мене це новий етап творчості, і я рада, що впустила до свого світу Ваню Клименко та Jerry Heil. Це дуже особиста та емоційна робота, в яку я вклала душу. Вона показує, як можна лікуватись через творчість” – DOROFEEVA.

Це підкреслює відео у вигляді метафоричної історії-проекції емоцій через призму живопису та арту.

“Це щось на кшталт театру одного актора, де полотно як велика сцена, на якій Надя розповідає глядачеві про свої переживання. Емоції та експресія – це те, на чому я побудував цю історію. Синхрон вкінці – повна імпровізація, щоб глядач відчув і повірив» – розповідає режисер кліпу Максим Шелковніков.

DOROFEEVA емоційно виплексує свої почуття на біле полотно: минуле, життя «до» було розфарбовано яскравими кольорами, потім прийшла війна і все стерла, затьмарила, перекреслила, але треба рухатися далі й малювати своє майбутнє – новими фарбами. “Картина, що була створена на знімальному майданчику, – це вихід мого болю, моїх страхів і переживань, накопичених емоцій: від спокійних мазків до потоку хаотичних сплесків по полотну”. Адже мистецтво завжди було голосом часу і відбивало те, що відбувається навколо.

Скерувати свій потік емоцій Наді допоміг Євген Лісняк – професійний художник, що працює у стилі абстрактного експресіонізму: “На майданчику Надя працювала з різними фарбами і в різних техніках, пробуючи себе у ролі художника. Їй прекрасно це вдалося,  адже на початкових етапах енергія і експресія працюють виразніше, ніж майстерність. Коли я забрав цю роботу у майстерню, вона виглядала досить драматично й експресивно, я мав задачу впорядкувати цей первинний хаос і зробити з нього більш гармонійну композицію” – Євген.

Картина буде передана на благодійність –  виручені кошти підуть на допомогу Україні у війні.

Лікуйтеся мистецтвом і новою піснею DOROFEEVA.

Актуальні новини
«Додому»: Настя Балог і POSITIFF присвятили пісню біженцям

Молода українська артистка Настя Балог і відомий співак і музичний продюсер POSITIFF випустили зворушливий трек «Додому». Проникливе виконання, потужні…

Детальніше
Повернення у дитинство, рани минулого й стимули жити далі – “сенси” першого українського альбому DOROFEEVA

Кожна людина складається з безлічі сенсів – деякі відкриваються у ній поступово, протягом усього життя, деякі – вона постійно…

Детальніше