Новини

14.09.2020

Віталій Козловський став студентом і викладачем!

Цього року вересень став знаковим для Віталія Козловського. Співак став студентом і буде отримувати кваліфікацію магістра на факультеті музичного мистецтва в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв.

Співак закінчив факультет журналістики у Львові. Але вже в 18 років переїхав до столиці і почав кар’єру в шоу-бізнесі, тому студентського життя, як такого, у нього не було. В найближчі півтора роки артист буде поєднувати концерти з навчанням.

Віталій також додає, що на прийняття рішення про отримання вищої музичної освіти багато в чому вплинув карантин.

“Під час самоізоляції я зрозумів, що бездіяльність – не моє. Будь-який вільний час хочу використовувати для розвитку і підвищувати свій професійний рівень. Тому події цього року значно прискорили прийняття рішення, яке зріло вже давно. Коли, якщо не зараз? Не хочу в старості шкодувати про те, що чогось не встиг, не зробив, не спробував, відклав на потім ” – розповідає Віталій.

https://www.instagram.com/p/CEldWzWg48S/?igshid=zdm1kungxmv6

Паралельно з навчанням, артист також викладатиме студентам практичні заняття, оскільки вже 16 років працює в профільній сфері. Пропозиція надійшла від ректора Академії і артист прийняв її без вагань.

Такий процес, коли паралельно отримуєш нові знання і ділишся своїми, вже готовими напрацюваннями, Віталій вважає вдвічі ефективнішим і цікавішим.

Актуальні новини
Макс Барських влаштував Армагеддон просто неба в столиці

Макс Барських відкрив осінній сезон музичних прем’єр сольним концертом в Києві. Про це шоу глядачі мріяли два роки! Послухати…

Детальніше
Post Malone лідирує на Billboard Music Awards 2020

Хітмейкер популярного треку Circles, Post Malone б‘є рекорди за кількістю номінацій на престижній премії Billboard Music Awards. Репер претендує…

Детальніше