Новини

09.02.2021

Віталій Козловський та його нова Мала

12 лютого Віталій Козловський презентує нову пісню і кліп під назвою “Мала, танцюй”.  Це подарунок шанувальникам до Дня Всіх Закоханих, адже прем’єра – про любов.

Головну ідею кліпу артист передає у власному вірші:

В якому б віці жінка не ​​була,

В її душі завжди живе мала –

Маленька дівчинка, что мріє про кохання,

І не важливо – перше чи останнє “.

Це відео – перша спільна робота Віталія з режисером Тарасом Голубковим.

“У нас з ним бачення і готовність до експерименту збіглися, – ділиться співак.  – Тому в кліпі новий для мене стиль.  Зміни торкнулися навіть моєї бороди, до якої всі звикли за багато років.  Так що підготовка до зйомок почалася з відвідування барбершопа.  Працювати з Тарасом і знімальною групою було круто.  Ми реалізували стільки трюків і ідей, що після зйомок у мене була дуже сильна крепатура “!

Щоб розкрити задум, у відео з’являються абсолютно різні: від 6-річної моделі до володарки рекорду “Фотомодель найповажнішого віку”.  Її звуть Галина і вона знялася в кліпі у віці 72 року.

Також героїнею відео стала юна модель Катерина Лупеко.

Головну жіночу роль зіграла дизайнер Анна Юдаева.  Також вона в рамках власного бренду Anna Yudaeva Couture розробила образи для кліпу.  Один з них – костюм Віталія, що складається з двох половин – чорної і синьої.

Анна Юдаева: “Цей кліп – естетичний симбіоз талановитого виконавця, режисерського мистецтва і моди.  І мені дуже приємно, що я, як фешн-дизайнер була обрана на головну роль.  Для створення основного образу Віталія ми використовували синій колір – колір твердості і стабільності.  “

У кліпі є ще один дуже незвичайний образ – це “тінь”.  Вона уособлює всі спокуси, сумніви, страхи, з якими час від часу доводиться боротися кожному з нас.


Віталій Козловський: “Іноді вони беруть верх над тобою, але перемогти їх – в наших силах.  Це протистояння в кліпі відображене в складній хореографії, яку відрізняє один пікантний нюанс: моя партнерка – тендітна танцівниця в складному костюмі, на високих підборах.  І за задумом їй довелося довгий час в буквальному сенсі слова носити мене на собі “.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше