Новини

26.06.2020

Знову закохана. TAYANNA ВИПУСТИЛА EP «ЖІНОЧА СИЛА»

Співачка присвятила платівку сильним жінкам, які самівизначають своє життя.

Будучи успішною і реалізованої мамою, телеведучою, ментором, блогером і, перш за все, співачкою TAYANNA продовжує розкривати нові грані свого таланту, радуючи шанувальників життєстверджуючими поглядами на світ, які знайшли втілення в четвертому міні-альбомі «Жіноча сила».

Представлені пісні різнопланові, але, незважаючи на це, всі вони стилістично оформлені відповідно до фірмового звучанням співачки. Разом з саунд-продюсером Віталієм Телезиним TAYANNA експериментує з музичною естетикою 80-х, використовуючи в піснях «Ейфорія» та «100 днів» елементи євродиско і синтіпоп, посилюючи ефект вінтажним синтезатором. А в лід-синглі «Жіноча сила» продовжує надихаючу історію свого хіта «Фантастична жінка», що став два роки тому візитною карткою TAYANNA.

Доповнюють альбом дві балади: «Плачу і сміюся» – трек, написаний і подарований музикантом Сергієм Підкаурою, який зумів відчути і влучити в стан душі співачки. Ще одна лірична пісня «Вийди на світло» – про те, як важливо дбати про свій «внутрішній храм» і слідувати променю світла по якому йдеш і шукаєш своє «місце під сонцем», виконана в стилістиці ранньої творчості співачки в альбомі «TAYANNA. Портрети ».

«Кожен альбом пишу, перебуваючи в різних відтінках станукохання. Для мене процес створення нового музично матеріалу – ціла подорож, свого роду маленьке життя, якепроживаю від пісні до пісні. Перш ніж слухач почує те, що створювалося протягом року, постійно зазнавало змін. І, здавалося б, коли все готово, я вирішила круто повернути на 360 градусів і змінити концепт платівки. Головним критерієм відбору пісень було серце і те, як воно стукає під час прослуховування. Мені хотілося створити такі композиції, щоб людина відчувала на собі емоційну силу музики, яка часом буквально бере за душу, занурює тебе в стан ейфорії від акорду до акорду», – ділиться своїми враженнями TAYANNA.

Об’єднуючою темою EP є цілюща жіноча сила, наповнена своїми молитвами, настроєм, силою віри і великим бажанням – те, що TAYANNA давно культивує у своїй творчості.

 

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше